POE-HP-24I TE Connectivity
588ant-ds-poe-hp0915.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Over Ethernet 24V 50W 2A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Power over Ethernet - PoE POE,HPInj,24V,50W.
Інші пропозиції POE-HP-24I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
POE-HP-24I Виробник : TE Connectivity 588ant-ds-poe-hp0915.pdf Power Over Ethernet 24V 50W 2A
товару немає в наявності
POE-HP-24I Виробник : Laird Technologies IAS IAS-BRO-Telecom-Backhaul%201013.pdf Description: POE INJECTOR 48W 24V DESKTOP