POT2218P-20K
Код товару: 133155
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резистори > Змінні резистори (потенціометри)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
POT2218P-20K POT2218P-20K Виробник : SR PASSIVES Category: Wire multiturn potentiometers
Description: Potentiometer: shaft; multiturn; 20kΩ; 2W; ±5%; 6.35mm; linear
Resistance: 20kΩ
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Shaft surface: smooth
Characteristics: linear
Shaft material: plastic
Kind of potentiometer: multiturn
Operating temperature: -55...125°C
Diameter: 22mm
Body dimensions: Ø22x18mm
Shaft diameter: 6.35mm
Height: 18mm
Shaft length: 13mm
Linearity tolerance: ±0.25%