PRBSD3-16F-BB000
PRBSD3-16F-BB000 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
PRA,PRB,PRD Series.pdf
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Off-On
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Actuator Type: Concave (Curved)
Approval Agency: UL
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.60mm x 13.80mm
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Off-On, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Actuator Type: Concave (Curved), Approval Agency: UL, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.60mm x 13.80mm, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRBSD3-16F-BB000 PRBSD3-16F-BB000 Виробник : TE Connectivity / Alcoswitch NG_CD_1571094_E3-685618.pdf Rocker Switches SPDT 16A BLACK QC ROCKER SWITCH