PRD-11DG0-12
PRD-11DG0-12 TE Connectivity / P&B
product-3-1393127-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 30A 12VDC OPEN
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 169 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-11DG0-12 PRD-11DG0-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-3-1393127-5.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 169 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PRD-11DG0-12 PRD-11DG0-12 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_prd_1120.pdf Power Relay 12VDC 30A DPDT(85.73mm 63.8mm 63.5mm) Screw Mount
на замовлення 145 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 2
PRD-11DG0-12 PRD-11DG0-12 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1993351.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - PRD-11DG0-12 - RELAY, DPDT, 240VAC, 30A
tariffCode: 85364900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Kontaktspannung V AC: 240V
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 23 шт: