PRD-11DY0-48
PRD-11DY0-48 TE Connectivity
eng_ds_1308242_prd_1120.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 48VDC 25A DPDT(85.73mm 63.8mm 63.5mm) Screw Mount
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - PRD-11DY0-48 - RELAY, DPDT, 277VAC, 50VDC, 25A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Screw, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver, Kontaktstrom: 25A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.15kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 50VDC, Relaismontage: Panel Mount, Produktpalette: PRD Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 48VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 277VAC, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRD-11DY0-48 PRD-11DY0-48 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_PRD_1120-116991.pdf General Purpose Relays DPDT HVY DUTY 48VDC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PRD-11DY0-48 PRD-11DY0-48 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1993351.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - PRD-11DY0-48 - RELAY, DPDT, 277VAC, 50VDC, 25A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver
Kontaktstrom: 25A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.15kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 50VDC
Relaismontage: Panel Mount
Produktpalette: PRD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 277VAC
directShipCharge: 25
на замовлення 10 шт:
PRD-11DY0-48 PRD-11DY0-48 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-6-1393127-3.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 41.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 20 ms
Coil Insulation: Class B
на замовлення 39 шт:
PRD-11DY0-48 PRD-11DY0-48 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_prd_1120.pdf Power Relay 48VDC 25A DPDT(85.73mm 63.8mm 63.5mm) Screw Mount
на замовлення 106 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності