PRMAC-12X
PRMAC-12X TE Connectivity / P&B
ENG_DS_PRMAC-12X_1.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays 2FormC DPDT 12VDC 1A
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 30.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 28VDC - Nom, Must Release Voltage: 0.63 VDC, Must Operate Voltage: 7 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 1.5 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PRMAC-12X PRMAC-12X Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine product-2-1617109-6.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 30.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Hermetically
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 28VDC - Nom
Must Release Voltage: 0.63 VDC
Must Operate Voltage: 7 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 1.5 ms
Part Status: Active
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PRMAC-12X PRMAC-12X Виробник : TE Connectivity pgurl4604.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10.29x9.4x7.11)mm THT
на замовлення 2 шт: