PS30M-0PB1FBR100K
PSxxL_PSxxM.pdf
Код товару: 187942
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резистори > Змінні резистори (потенціометри)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PS30M-0PB1FBR100K PS30M-0PB1FBR100K Виробник : BI Technologies / TT Electronics PSxxL_PSxxM.pdf Slide Potentiometers 100K Ohms 20% SLIDE POTENTIOMETER
на замовлення 454 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PS30M-0PB1FBR100K Виробник : TT Electronics/BI PSxxL_PSxxM.pdf Description: SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 30MM
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.276" H (45.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Fader Type: Dual
Resistance: 100 kOhms