PT00A-16-26P(SR)
PT00A-16-26P(SR) Amphenol Industrial
amphenol_amph-s-a0007459390-1.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Circular MIL Spec Connector 26P Wall Mt Pin Rcpt Sz 16 Strain Relief
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PT 26C 26#20 PIN RECP, Packaging: Bag, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 26, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 16-26, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.500" (12.70mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series I.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 130 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
PT00A-16-26P(SR) Виробник : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PT00A16-26P-SR Виробник : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: PT 26C 26#20 PIN RECP
Packaging: Bag
Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 26
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 16-26
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.500" (12.70mm)
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series I
на замовлення 30 шт:
PT00A-16-26P(SR) PT00A-16-26P(SR) Виробник : Amphenol pt-series-12-070.pdf Conn Circular PIN 26 POS Solder ST Flange Mount 26 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PT00A-16-26P(SR) Виробник : Amphenol PT.pdf 26 Position, male Група товару: Розніми круглі, в тому числі DIN, MiniDIN Од. вим: шт