Технічний опис PT00A-16-26P(SR) Amphenol Industrial
Description: PT 26C 26#20 PIN RECP, Packaging: Bag, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 26, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 16-26, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.500" (12.70mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series I.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PT00A16-26P-SR | Виробник : Amphenol |
на замовлення 130 шт: термін постачання 3 дні (днів) |
| PT00A-16-26P(SR) | Виробник : Amphenol Industrial Operations |
Description: CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN |
на замовлення 25 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Conn Circular PIN 26 POS Solder ST Flange Mount 26 Terminal 1 Port |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
26 Position, male Група товару: Розніми круглі, в тому числі DIN, MiniDIN Од. вим: шт |