PTR030V0090-TR1 EATON / PARTNER STOCK
ptr030v-30-volt-dc-radial-leaded-polytron-ptc-data-sheet.pdf
Виробник: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - PTR030V0090-TR1 - RESETTABLE FUSEES-PPTC 30V 0.90A
tariffCode: 85361010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: EATON / PARTNER STOCK - PTR030V0090-TR1 - RESETTABLE FUSEES-PPTC 30V 0.90A, tariffCode: 85361010, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції PTR030V0090-TR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTR030V0090-TR1 Виробник : Eaton Bussmann Bus_Elx_DS_4400_PTR030V_Series.pdf Description: PTC RESETTABLE RADIAL 30V 0.9A
товару немає в наявності
PTR030V0090-TR1 PTR030V0090-TR1 Виробник : Bussmann / Eaton Bus_Elx_DS_4400_PTR030V_Series-479724.pdf Resettable Fuses - PPTC 30V 0.90A Radial Kinked Leads