PTR060V0025-BK1 Eaton Bussmann
Bus_Elx_DS_4401_PTR060V_Series.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: PTC RESETTABLE RADIAL 60V 0.25A
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 250mA; Imax: 40A; THT; PTR060V; bag, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.25A, Maximum current: 40A, Switched current: 0.5A, Max. voltage: 60V, Mounting: THT, Manufacturer series: PTR060V, Power: 0.45W, Min. resistance: 1.25Ω, Max resistance: 1.95Ω, Fuses application: automotive applications; converters; DC devices; electronic applications; for rechargeabl battery; PC motherboard; protection of home appliances, Kind of package: bag, Operating temperature: -40...85°C.
Інші пропозиції PTR060V0025-BK1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTR060V0025-BK1 PTR060V0025-BK1 Виробник : Bussmann / Eaton Bus_Elx_DS_4401_PTR060V_Series-479739.pdf Resettable Fuses - PPTC 60V 0.25A Radial Kinked Leads
товару немає в наявності
PTR060V0025-BK1 Виробник : EATON/BUSSMANN PTR060V0010-BK.pdf Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 250mA; Imax: 40A; THT; PTR060V; bag
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.25A
Maximum current: 40A
Switched current: 0.5A
Max. voltage: 60V
Mounting: THT
Manufacturer series: PTR060V
Power: 0.45W
Min. resistance: 1.25Ω
Max resistance: 1.95Ω
Kind of package: bag
Operating temperature: -40...85°C