PTR060V0160-BK
PTR060V0160-BK EATON/BUSSMANN
PTR060V0010-BK.pdf
Виробник: EATON/BUSSMANN
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 1.6A; Imax: 40A; THT; PTR060V; bag
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Min. resistance: 90mΩ
Max resistance: 140mΩ
Current rating: 1.6A
Power: 1.9W
Switched current: 3.2A
Maximum current: 40A
Max. voltage: 60V
Manufacturer series: PTR060V
Kind of package: bag
Type of fuse: PTC polymer
на замовлення 279 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 1.6A; Imax: 40A; THT; PTR060V; bag, Mounting: THT, Operating temperature: -40...85°C, Min. resistance: 90mΩ, Max resistance: 140mΩ, Current rating: 1.6A, Power: 1.9W, Switched current: 3.2A, Maximum current: 40A, Max. voltage: 60V, Manufacturer series: PTR060V, Fuses application: automotive applications; converters; DC devices; electronic applications; for rechargeabl battery; PC motherboard; protection of home appliances, Kind of package: bag, Type of fuse: PTC polymer.
Інші пропозиції PTR060V0160-BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTR060V0160-BK Виробник : Eaton Bussmann Bus_Elx_DS_4401_PTR060V_Series.pdf Description: PTC RESETTABLE RADIAL 60V 1.6A
товару немає в наявності
PTR060V0160-BK PTR060V0160-BK Виробник : Bussmann / Eaton Bus_Elx_DS_4401_PTR060V_Series-479739.pdf Resettable Fuses - PPTC 60V 1.6A Radial