R-78B1.2-2.0
R-78B1.2-2.0 Recom Power
R-78B-2.0.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 1.2V
Packaging: Tube
Features: OTP, SCP
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 1.2V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 332 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.2V, Packaging: Tube, Features: OTP, SCP, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 1.2V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R-78B1.2-2.0 R-78B1.2-2.0 Виробник : RECOM Power R_78B_2_0-1711238.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 4.75-32Vin 1.2Vout 2A SIP3
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
R-78B1.2-2.0 R-78B1.2-2.0 Виробник : RECOM r-78b-2_0.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 1.2V 2A 2.4W 3-Pin SIP Module Tube