R-78B6.5-1.0L
R-78B6.5-1.0L Recom Power
R-78B-1.0.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 6.5V 6.5W
Features: OTP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 6.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 6.5 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 6.5V 6.5W, Features: OTP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 6.5V, Part Status: Active, Power (Watts): 6.5 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції R-78B6.5-1.0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R-78B6.5-1.0L R-78B6.5-1.0L Виробник : RECOM r-78b-1.0.pdf Module DC-DC 32VIN 1-OUT 6.5V 1A 3-Pin SIP Tube
товару немає в наявності
R-78B6.5-1.0L R-78B6.5-1.0L Виробник : RECOM Power R_78B_1.0.pdf DC/DC Converters - Through Hole 1A DC/DC REG 9.0-34Vin 6.5Vout