Продукція > RECOM > R-78HB6.5-0.5
R-78HB6.5-0.5
R-78HB6.5-0.5 RECOM
R-78HB-0.5.PDF
Виробник: RECOM
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 3.25W; Uin: 9÷72VDC; Uout: 6.5VDC; Iout: 0.5A; SIP3
Type of converter: DC/DC
Power: 3.25W
Input voltage: 9...72V DC
Output voltage: 6.5V DC
Output current: 0.5A
Case: SIP3
Mounting: PCB
Manufacturer series: R-78HB-0.5
Body dimensions: 11.5x8.5x17.5mm
Efficiency: 84...91%
Operating temperature: -40...85°C
Protection: short circuit protection SCP
Number of outputs: 1
на замовлення 42 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 3.25W; Uin: 9÷72VDC; Uout: 6.5VDC; Iout: 0.5A; SIP3, Type of converter: DC/DC, Power: 3.25W, Input voltage: 9...72V DC, Output voltage: 6.5V DC, Output current: 0.5A, Case: SIP3, Mounting: PCB, Manufacturer series: R-78HB-0.5, Body dimensions: 11.5x8.5x17.5mm, Efficiency: 84...91%, Operating temperature: -40...85°C, Protection: short circuit protection SCP, Number of outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R-78HB6.5-0.5 R-78HB6.5-0.5 Виробник : RECOM Power R-78HB-0.5.pdf DC/DC Converters - Through Hole 0.5A DC/DC REG 9-72Vin 6.5Vout
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
R-78HB6.5-0.5 R-78HB6.5-0.5 Виробник : Recom Power R-78HB-0.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 6.5V 3W
на замовлення 83 шт:
R-78HB6.5-0.5 R-78HB6.5-0.5 Виробник : RECOM r-78hb-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 6.5V 0.5A 3.25W 3-Pin SIP Tube
товару немає в наявності