R0.25D-1224-R
R0.25D-1224-R Recom Power
R0.25S_R0.25D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 250MW
Features: SCP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 60 ~ 70%
Current - Output (Max): 5.2mA, 5.2mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Power (Watts): 250 mW
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 250MW, Features: SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 60 ~ 70%, Current - Output (Max): 5.2mA, 5.2mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Power (Watts): 250 mW, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R0.25D-1224-R
Features: SCP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 60 ~ 70%
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Power (Watts): 250 mW
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
R0.25D-1224-R R0.25D-1224-R Виробник : RECOM Power R0.25S_D-958212.pdf Isolated DC/DC Converters CONV DC/DC 0.25W 12VIN +/-24VOUT