R05P209D
R05P209D RECOM Power
RxxP2xx-1709936.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W DC/DC 5.2kV UNREG 5Vin +/-9Vout
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-9V 2W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 111mA, 111mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 9V, Voltage - Output 2: -9V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6.4 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R05P209D R05P209D Виробник : Recom Power RxxP2xx.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-9V 2W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 111mA, 111mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 9V
Voltage - Output 2: -9V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6.4 kV