R10-E2Y2-V52
R10-E2Y2-V52 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-2-1393767-8.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 6V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 6VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 115 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 120VAC - Nom
Must Operate Voltage: 4.5 VDC
на замовлення 1744 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 6V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 6VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 115 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 120VAC - Nom, Must Operate Voltage: 4.5 VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E2Y2-V52 R10-E2Y2-V52 Виробник : TE Connectivity 11346413036600731134640698333027eng_ds_1308242_r10_0815.pdf Power Relay 6VDC 3A DPDT(24.1x18.7x30.2)mm THT
на замовлення 956 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 956 шт:
на замовлення 3 шт:
Мінімальне замовлення: 2
R10-E2Y2-V52 R10-E2Y2-V52 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_R10_0217-718769.pdf General Purpose Relays DPDT 2A 6VDC 52Ohm GEN PURPOSE RELAY