Продукція > RECOM POWER > R1D10-3.33.3-R
R1D10-3.33.3-R
R1D10-3.33.3-R Recom Power
R1S_R1D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Features: SCP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 3.6V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 152mA, 152mA
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: -3.3V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W, Features: SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 3.6V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 152mA, 152mA, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: -3.3V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R1D10-3.33.3-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R1D10-3.33.3-R R1D10-3.33.3-R Виробник : Recom Power R1S_R1D.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Features: SCP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 3.6V
Efficiency: 75%
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: -3.3V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
R1D10-3.33.3-R R1D10-3.33.3-R Виробник : RECOM Power R1S_R1D.pdf DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 3.3Vin +/-3.3Vout