R1S-243.3-R
R1S-243.3-R Recom Power
R1S_R1D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Features: SCP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 303mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W, Features: SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 303mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R1S-243.3-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R1S-243.3-R R1S-243.3-R Виробник : Recom Power R1S_R1D.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Features: SCP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 303mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
R1S-243.3-R R1S-243.3-R Виробник : RECOM Power R1S_R1D-1709880.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 24Vin 3.3Vout