R24P1509D
R24P1509D RECOM Power
RxxPxx.pdf
Виробник: RECOM Power
DC/DC Converters - Through Hole 1W 24VIN +15/-9VOUT THT
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 33mA, 55mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -9V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6.4 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R24P1509D R24P1509D Виробник : Recom Power RxxPxx.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 33mA, 55mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6.4 kV