R24P21509D
R24P21509D RECOM Power
RxxP2xx.pdf
Виробник: RECOM Power
DC/DC Converters - Through Hole 2W 24VIN +15/-9VOUT THT
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 26.4V, Current - Output (Max): 66mA, 111mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -9V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6.4 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R24P21509D R24P21509D Виробник : Recom Power RxxP2xx.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 26.4V
Current - Output (Max): 66mA, 111mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6.4 kV