R2D-1524/HP
R2S_R2D.pdf
Код товару: 126388
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Написати відгук
Інші пропозиції R2D-1524/HP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2D-1524/HP R2D-1524/HP Виробник : Recom Power R2S_R2D.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-24V 2W
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SMD Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
R2D-1524/HP R2D-1524/HP Виробник : RECOM Power R2S_R2D.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 2W DC/DC 3kV UNREG 15Vin +/-24Vout