R2D10-1524-R
R2D10-1524-R Recom Power
R2S_R2D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 2W
Features: SCP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 2W, Features: SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 42mA, 42mA, Voltage - Input (Min): 13.5V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R2D10-1524-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2D10-1524-R R2D10-1524-R Виробник : Recom Power R2S_R2D.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-24V 2W
Features: SCP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 80%
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
R2D10-1524-R R2D10-1524-R Виробник : RECOM Power R2S_R2D-1709994.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 2W DC/DC 1kV UNREG 15Vin +/-24Vout