R2S12-053.3-R
R2S12-053.3-R Recom Power
R2S_R2D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 70 ~ 75%
Current - Output (Max): 606mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W, Features: SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 70 ~ 75%, Current - Output (Max): 606mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R2S12-053.3-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2S12-053.3-R R2S12-053.3-R Виробник : Recom Power R2S_R2D.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 70 ~ 75%
Current - Output (Max): 606mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
R2S12-053.3-R R2S12-053.3-R Виробник : RECOM Power R2S_R2D.pdf DC/DC Converters - SMD 2W DC/DC 1kV UNREG 5Vin 3.3Vout