RAC01-15SC
RAC01-15SC Recom Power
RAC01-C_RAC02-C.pdf
Виробник: Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, UL, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції RAC01-15SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAC01-15SC RAC01-15SC Виробник : RECOM Power RAC01-C_RAC02-C-1710953.pdf AC/DC Power Modules CONV AC/DC 1W 80-264VIN 15VOUT
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RAC01-15SC RAC01-15SC Виробник : Recom Power RAC01-C_RAC02-C.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 1W
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP Module
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W