RAC03-12SC
RAC03-12SC Recom Power
RAC03-C.pdf
Виробник: Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 3W
Features: Universal Input
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60335-1; 60950-1
на замовлення 1188 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 3W, Features: Universal Input, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, UL, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60335-1; 60950-1.
Інші пропозиції RAC03-12SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAC03-12SC Виробник : RECOM Power RAC03-SC-934965.pdf AC/DC Power Modules CONV AC/DC 3W 80-264VIN 12VOUT
на замовлення 133 шт:
RAC03-12SC RAC03-12SC Виробник : Recom Power RAC03-C.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 3W
Features: Universal Input
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 3 W