RAC03-24SC
RAC03-C.pdf
Код товару: 153007
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
товару немає в наявності
Ціна
RAC03-24SC RAC03-24SC Виробник : Recom Power RAC03-C.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 3W
Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60335-1; 60950-1
на замовлення 542 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RAC03-24SC RAC03-24SC Виробник : RECOM Power RAC03-C-1711223.pdf AC/DC Power Modules CONV AC/DC 3W 80-264VIN 24VOUT