RAC03-3.3SC
RAC03-3.3SC Recom Power
RAC03-C.pdf
Виробник: Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 63%
Current - Output (Max): 900mA
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60335-1; 60950-1
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 3W, Packaging: Tube, Features: Universal Input, Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, UL, Efficiency: 63%, Current - Output (Max): 900mA, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60335-1; 60950-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAC03-3.3SC RAC03-3.3SC Виробник : Recom Power RAC03-C.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 63%
Current - Output (Max): 900mA
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
RAC03-3.3SC RAC03-3.3SC Виробник : RECOM Power RAC03-C-1711223.pdf AC/DC Power Modules CONV AC/DC 3W 80-264VIN 3.3VOUT