RAC04-3.3SC
RAC04-3.3SC Recom Power
RAC04-C.pdf
Виробник: Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Packaging: Tube
Features: Universal Input
Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.49" L x 0.94" W x 0.65" H (37.8mm x 23.9mm x 16.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 67%
Current - Output (Max): 1.2A
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 4 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
на замовлення 348 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 4W, Packaging: Tube, Features: Universal Input, Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.49" L x 0.94" W x 0.65" H (37.8mm x 23.9mm x 16.4mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 67%, Current - Output (Max): 1.2A, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 4 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції RAC04-3.3SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAC04-3.3SC RAC04-3.3SC Виробник : RECOM Power RAC04-SC-934944.pdf AC/DC Power Modules 4W 3.3V 1.2A 80-264VAC
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RAC04-3.3SC RAC04-3.3SC Виробник : Recom Power RAC04-C.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Features: Universal Input
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 67%
Current - Output (Max): 1.2A
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 4 W