Продукція > TE CONNECTIVITY > RAY-101-12.5(10)
RAY-101-12.5(10)
RAY-101-12.5(10) TE Connectivity
pgurl_product-cq50333001.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Accessories Braided Sleeving Copper Tin RAYBRAID® Bag
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-12.5(10) - Schlauch, Geflechtschlauch RayBraid, Schirmung, Kupfer, Zinn, 12.5 mm, 10 m, 32.8 ft, tariffCode: 85469090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Schlauchfarbe: Zinn, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Schlauch-/Hüllentyp: Schirmung, Schlauchmaterial: Kupfer, Länge - imperial: 32.8ft, hazardous: false, Länge - metrisch: 10m, rohsPhthalatesCompliant: YES, Innendurchmesser: 12.5mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: RayBraid Ray 101 Series, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAY-101-12.5(10) RAY-101-12.5(10) Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 24475.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-12.5(10) - Schlauch, Geflechtschlauch RayBraid, Schirmung, Kupfer, Zinn, 12.5 mm, 10 m, 32.8 ft
tariffCode: 85469090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Schlauchfarbe: Zinn
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Schlauch-/Hüllentyp: Schirmung
Schlauchmaterial: Kupfer
Länge - imperial: 32.8ft
hazardous: false
Länge - metrisch: 10m
rohsPhthalatesCompliant: YES
Innendurchmesser: 12.5mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: RayBraid Ray 101 Series
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
RAY-101-12.5(10) RAY-101-12.5(10) Виробник : TE Connectivity / Raychem NG_CD_RAY-10X_12-610787.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit 7.50mm INT 36 AWG Price Per Meter
на замовлення 50 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RAY-101-12.5(10) Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RAY-10X&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: GROUND BRAID TUBE 0.49"DIAX32.8'
Packaging: Bag
Material: Copper, Tin Plated
Length: 32.8' (10.00m)
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.492" (12.50mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG