RAY-101-20.0(10)
RAY-101-20.0(10) TE Connectivity / Raychem
ENG_CD_RAY-10X_14.pdf
Виробник: TE Connectivity / Raychem
Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit 7.50mm INT 36 AWG Price Per Meter
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-20.0(10) - Schlauch, Geflechtschlauch RayBraid, Schirmung, Kupfer, Zinn, 20 mm, 10 m, 32.8 ft, tariffCode: 85469090, Innendurchmesser: 20mm, rohsCompliant: YES, Schlauch-/Hüllentyp: Schirmung, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Schlauchfarbe: Zinn, euEccn: NLR, Länge - metrisch: 10m, Produktpalette: RayBraid Ray 101 Series, productTraceability: No, Länge - imperial: 32.8ft, Schlauchmaterial: Kupfer, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Material: Copper, Nickel Plated
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.787" (20.00mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Number of Carriers: 48
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RAY-101-20.0(10) RAY-101-20.0(10) Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 3961650.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-20.0(10) - Schlauch, Geflechtschlauch RayBraid, Schirmung, Kupfer, Zinn, 20 mm, 10 m, 32.8 ft
tariffCode: 85469090
Innendurchmesser: 20mm