Продукція > TE CONNECTIVITY > RAY-101-7.5(100)
RAY-101-7.5(100)
RAY-101-7.5(100) TE Connectivity
631908166985830ddetrolleractionshowdocdocidcustomerdra.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Accessories Braided Sleeving Copper Tin Reel
на замовлення 2680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-7.5(100) - Geflechtschlauch, RayBraid, Kupfer, verzinnt, 7.5mm, 100m, tariffCode: 85469090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Schlauchfarbe: -, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch, Schlauchmaterial: Kupfer, verzinnt, Länge - imperial: 328ft, hazardous: false, Länge - metrisch: 100m, rohsPhthalatesCompliant: YES, Innendurchmesser: 7.5mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: RAYBRAID RAY-10X Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Material: Copper, Tin Plated
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.295" (7.50mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Number of Carriers: 24
на замовлення 138 шт:
Кількість Ціна
RAY-101-7.5(100) RAY-101-7.5(100) Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 2198562.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-7.5(100) - Geflechtschlauch, RayBraid, Kupfer, verzinnt, 7.5mm, 100m
tariffCode: 85469090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Schlauchfarbe: -
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch
Schlauchmaterial: Kupfer, verzinnt
Länge - imperial: 328ft
hazardous: false
Länge - metrisch: 100m
rohsPhthalatesCompliant: YES
Innendurchmesser: 7.5mm