RE034012
RE034012 TE Connectivity
eng_ds_re_a.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 6A SPST-NO(20mm 10mm 10.6mm) THT
на замовлення 1150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 74
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 6 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 2400VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE034012 RE034012 Виробник : TE Connectivity eng_ds_re_a.pdf Power Relay 12VDC 6A SPST-NO(20mm 10mm 10.6mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 61
на замовлення 144 шт:
Мінімальне замовлення: 61
на замовлення 525 шт:
Мінімальне замовлення: 58
RE034012 RE034012 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-2-1416010-6.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 6 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: cURus, VDE
Load - Max Switching: 2400VA
на замовлення 298 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 144 шт:
Мінімальне замовлення: 4