REDIN120-12
REDIN120-12 Recom Power
REDIN120.pdf
Виробник: Recom Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.51" L x 1.30" W x 4.90" H (114.5mm x 33.0mm x 124.4mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 89.5%
Current - Output (Max): 8.33A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.51" L x 1.30" W x 4.90" H (114.5mm x 33.0mm x 124.4mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 89.5%, Current - Output (Max): 8.33A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC.
Інші пропозиції REDIN120-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REDIN120-12 REDIN120-12 Виробник : RECOM Power REDIN120-1019200.pdf DIN Rail Power Supplies 120W 85-264Vin 12Vout 8.33A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
REDIN120-12 REDIN120-12 Виробник : Recom Power REDIN120.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Packaging: Box
Power (Watts): 120W
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 89.5%
Current - Output (Max): 8.33A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV