REDIN45-12
REDIN45-12 Recom Power
REM-REDIN4512.pdf
Виробник: Recom Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 45W
Power (Watts): 45W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.98" L x 1.78" W x 3.62" H (101.2mm x 45.1mm x 92.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 3.75A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 45W, Power (Watts): 45W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.98" L x 1.78" W x 3.62" H (101.2mm x 45.1mm x 92.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 3.75A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC.
Інші пропозиції REDIN45-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REDIN45-12 REDIN45-12 Виробник : RECOM Power REDIN45-606735.pdf DIN Rail Power Supplies 45W 85-264Vin 12Vout 3.75A
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
REDIN45-12 REDIN45-12 Виробник : Recom Power REM-REDIN4512.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 45W
Packaging: Box
Power (Watts): 45W
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 3.75A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV