REM15-2405DW
REM15-2405DW RECOM Power
REM15_W-1710020.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters - SMD 15W 9-36Vin +/-5Vout 1.5A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції REM15-2405DW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REM15-2405DW REM15-2405DW Виробник : Recom Power REM15-W.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV