REM15-2412DW
REM15-2412DW RECOM Power
REM15_W-1710020.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters 15W 9-36Vin +/-12Vout 625mA
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 15W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 625mA, 625mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції REM15-2412DW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REM15-2412DW REM15-2412DW Виробник : Recom Power REM15-W.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 625mA, 625mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV