REM20-4812DW
REM20-4812DW RECOM Power
REM20-W-1709915.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters 20W 18-75Vin +/-12Vout 833mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 88.5%, Current - Output (Max): 833mA, 833mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції REM20-4812DW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REM20-4812DW REM20-4812DW Виробник : Recom Power REM20-W.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 88.5%
Current - Output (Max): 833mA, 833mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV