RFE1600-12
RFE1600-12 TDK-Lambda
rfe1600_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1600W
Power (Watts): 1600W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 12.60" L x 3.45" W x 1.61" H (320.0mm x 85.0mm x 40.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 133 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1600W, Power (Watts): 1600W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 12.60" L x 3.45" W x 1.61" H (320.0mm x 85.0mm x 40.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 133 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFE1600-12 RFE1600-12 Виробник : TDK-Lambda rfe1600_e.pdf Rack Mount Power Supplies AC-DC, 115-230VAC, Output 12V 133A , 1596W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RFE160012 RFE160012 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. rfe1600.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 1600W
на замовлення 2 шт:
RFE160012 RFE160012 Виробник : TDK-Lambda rfe1600_e-1825674.pdf Rack Mount Power Supplies 115-230VAC 12Vout 133A 1596W
на замовлення 4 шт:
RFE1600-12 Виробник : TDK rfe1600_e.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 133A 1596W