RFE1600-12 TDK-Lambda
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1600W
Power (Watts): 1600W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 12.60" L x 3.45" W x 1.61" H (320.0mm x 85.0mm x 40.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 133 A
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1600W, Power (Watts): 1600W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 12.60" L x 3.45" W x 1.61" H (320.0mm x 85.0mm x 40.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 133 A.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rack Mount Power Supplies AC-DC, 115-230VAC, Output 12V 133A , 1596W |
на замовлення 1 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
RFE160012 | Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. |
на замовлення 2 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Rack Mount Power Supplies 115-230VAC 12Vout 133A 1596W |
| RFE1600-12 | Виробник : TDK |
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 133A 1596W |