RFM96W-433S2
RFM96W-433S2 Hope RF
rfm95_96_97_98w.pdf
Код товару: 99620
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hope RF
Функціональний опис: Трансивер, 433 МГц, інтерфейс SPI, програмуємий бітрейт до 300 кбіт, 20дБм
Габарити: 16x16x1,8 mm
Живлення: 1,8 ... 3,7 V
Т, °C: -20 ... + 70 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz
Інтерфейс: SPI
Тип пристрою: Трансивер
у наявності 28 шт:
20 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
1 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Ціна
RFM96W-433S2 RFM96W-433S2 Виробник : HOPE MICROELECTRONICS RFM95_96_97_98W.pdf HOPERF Catalog 2020.pdf Category: RF modules
Description: Module: transceiver; RF; FSK,GFSK,GMSK,LoRa,MSK,OOK; 433.92MHz
Type of communications module: transceiver
Kind of module: RF
Kind of modulation: FSK; GFSK; GMSK; LoRa; MSK; OOK
Frequency: 433.92MHz
Interface: GPIO; SPI
Receiver sensitivity: -139dBm
Supply voltage: 1.8...3.7V DC
Mounting: SMD
Transmitter output power: 20dBm
Data transfer rate: 300kbps
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RFM96W-433S2 Виробник : HOPE 433MHz; -148dBm; 1,8V~3,7V; Equivalent : RFM98W (function similar) RFM96W-433S2 HOPE RF RFM96W-433S2
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 2
З цим товаром купують
PLS-40 штирі на плату 3x6x11,5mm (KLS1-207-1-40-S - KLS)
20220906123201KLS1-207.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
Функціональний опис: Штирі однорядні на плату прямі, 40 контактів, крок 2,54мм, 3А, покриття: золото 0.8u
Штирі або гнізда: Штирі (вилки)
Крок: 2,54 mm
К-сть рядів: однорядні
К-сть контактів: 40
очікується: 800 шт
800 шт - очікується
Мінімальне замовлення: 4
E32-433T30D (Ebyte) UART 433MHz DIP
5 Додати до обраних Обраний товар
description E32-433T30D_Usermanual_EN_v2_0.pdf
Виробник: Ebyte
Модульні елементи > Радіомодулі
Функціональний опис: Бездротовий трансивер 433MHz на базі LLCC68. Інтерфейси підключення: UART. Підтримує протокол: LoRa. Підтримує шифрування і стиснення даних. Потужність передавача: 21-30dBm (стандартно 30dBm приблизно 1W), чутливість приймача: -147 dBm (передача по повітрю 0.3kbps), відстань передачі: ~ 8km на відкритому просторі з антеною. Роз'єм антени: SMA-F. Живлення: 3,3 ... 5,2 VDC. Габарити: 43x23 mm.
Габарити: 43x23 mm
Живлення: 3,3 ... 5,2 V
Т, °C: -40 ... + 85 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 410 ... 441 MHz
Інтерфейс: UART
Тип пристрою: Трансивер
у наявності: 181 шт
146 шт - склад
9 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Харків
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 100 шт
100 шт - очікується
150 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-150R-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
SMD резистори > 0402
Номінал: 150 Ohm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
Мінімальне замовлення: 300
100nF 50V X7R 10% 0603 (CL10B104KB8NNNC-Samsung) (конденсатор керамічний SMD)
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Керамічні SMD конденсатори > 0603
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
220 шт - РАДІОМАГ-Київ
365 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 30
100uF 6,3V size-D 20% (TAJD107M006SNJ-AVX) (конденсатор танталовий SMD)
AVX tantalum cap_datasheet.pdf
Виробник: AVX
Конденсатори > Танталові SMD конденсатори
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 6,3 V
Точність: ±20%