RLP73K2BR13FTDF
RLP73K2BR13FTDF TE Connectivity Passive Product
product-2-2176055-8.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.13 OHM 1% 1/2W 1206
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 130 mOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.13 OHM 1% 1/2W 1206, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 130 mOhms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
RLP73K2BR13FTDF RLP73K2BR13FTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-2176055-8.datasheet.pdf Description: RES 0.13 OHM 1% 1/2W 1206
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 130 mOhms