Продукція > EATON > RM60030-2PR
RM60030-2PR
RM60030-2PR Eaton
bus-ele-ds-10289-h-j-r-ferrule-blocks.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Block 30A 600VAC DIN Rail Lug
Написати відгук
Description: FUSE BLK CLASS R 600V 30A 2POLE.
Інші пропозиції RM60030-2PR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM60030-2PR Виробник : Eaton Bussmann bus-ele-cd-rm60030-hm60030.pdf Description: FUSE BLK CLASS R 600V 30A 2POLE
товару немає в наявності
RM60030-2PR RM60030-2PR Виробник : Bussmann / Eaton eton-s-a0005350082-1.pdf Fuse Holder 600V / 30A 2P Class-R Fuse Block