Продукція > EATON > RM60030-2SR
RM60030-2SR
RM60030-2SR Eaton
bus-ele-ds-10289-h-j-r-ferrule-blocks.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Block 30A 600VAC DIN Rail Lug
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLK CLASS R 600V 30A 2POLE.
Інші пропозиції RM60030-2SR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM60030-2SR RM60030-2SR Виробник : Eaton bus-ele-ds-10289-h-j-r-ferrule-blocks.pdf Fuse Block 30A 600VAC DIN Rail Lug
товару немає в наявності
RM60030-2SR Виробник : Eaton Bussmann bus-ele-cd-rm60030-hm60030.pdf Description: FUSE BLK CLASS R 600V 30A 2POLE
товару немає в наявності
RM60030-2SR RM60030-2SR Виробник : Bussmann / Eaton eton-s-a0005350082-1.pdf Fuse Holder 600V / 30A 2P Class-R Fuse Block