RM60030-3CR
RM60030-3CR Bussmann / Eaton
bus-ele-cd-rm60030-hm60030.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Fuse Holder 600V / 30A 3P Class-R Fuse Block
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Fuse Block 30A 600VAC/600VDC DIN Rail Solder Lug.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM60030-3CR RM60030-3CR Виробник : Eaton bus-ele-ds-10487-hm-modular-fuse-blocks.pdf Fuse Block 30A 600VAC/600VDC DIN Rail Solder Lug
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
товару немає в наявності
RM60030-3CR Виробник : Eaton Bussmann bus-ele-cd-rm60030-hm60030.pdf Description: FUSE BLK CLASS R 600V 30A 3POLE