Продукція > EATON > RM60060-1CR
RM60060-1CR
RM60060-1CR Eaton
bus-ele-ds-10487-hm-modular-fuse-blocks.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Block 60A 600VAC DIN Rail Lug
Написати відгук
Fuse Holder 60A 600V 1Pole Class-R Fuse Block.
Інші пропозиції RM60060-1CR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM60060-1CR Виробник : Eaton Bussmann bus-ele-cd-rm60060-hm60060.pdf Description: FUSE BLK CLASS R 600V 60A 1POLE
товару немає в наявності
RM60060-1CR RM60060-1CR Виробник : Bussmann / Eaton bus-ele-cd-rm60060-hm60060.pdf Fuse Holder 60A 600V 1Pole Class-R Fuse Block