RN116-0.5-02-39M
RN116-0.5-02-39M TE Connectivity Schaffner
RN_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 39MH 500MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 920mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz
на замовлення 397 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 39MH 500MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 920mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN116-0.5-02-39M RN116-0.5-02-39M Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.5A 0.92Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 25 шт:
на замовлення 25 шт:
RN116-0.5-02-39M Виробник : Schaffner RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.5A 39mH 920mOhm Horizontal Choke