Продукція > SCHAFFNER > RN116-1.3-02-6M8
RN116-1.3-02-6M8
RN116-1.3-02-6M8 Schaffner
1657830343328.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 6800uH 10kHz 1.3A 0.14Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6.8MH 1.3A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 140mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN116-1.3-02-6M8 RN116-1.3-02-6M8 Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 6800uH 10kHz 1.3A 0.14Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 22 шт:
RN116-1.3-02-6M8 Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: CMC 6.8MH 1.3A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 140mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz
на замовлення 432 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RN116-1.3-02-6M8 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.3A 6.8mH 140mOhm Horizontal Choke