RN202-2-02-1M1
RN202-2-02-1M1 TE Connectivity
1657830343328.pdf
Виробник: TE Connectivity
Common Mode Chokes Dual 1100uH 10kHz 2A 0.07Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 104
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.1MH 2A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.717" L x 0.346" W (18.20mm x 8.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.543" (13.80mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.1 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN202-2-02-1M1 RN202-2-02-1M1 Виробник : Schaffner 1657830343328.pdf Common Mode Chokes Dual 1100uH 10kHz 2A 0.07Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 320 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 103
RN202-2-02-1M1 RN202-2-02-1M1 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 2FBED70A6F9350F9910EB90D36223D77D82CCB11FF1E70ECBB2DAC1EAC8D4469.pdf Common Mode Chokes / Filters 2A 1.1mH 70mOhm Vertical Choke
Мінімальне замовлення: 3
RN202-2-02-1M1 RN202-2-02-1M1 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 4378325.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RN202-2-02-1M1 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 1.1mH, 2A, Produktreihe RN, radial
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.1mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 2A
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: RN Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 412 шт:
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 320 шт:
Мінімальне замовлення: 6
RN202-2-02-1M1 RN202-2-02-1M1 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 2A 1.1mH 70mOhm Vertical Choke
Мінімальне замовлення: 3
RN202-2-02-1M1 Виробник : SCHAFFNER Inductor; THT; 1.1mH; -30%, +50%; 2A; 70mR;  dimensions: 5.1x15.2mm; operating temperature: -40°C~100°C  RN 202-2-02-1M1 Schaffner Inductor D RN202-2-02-1M1
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 49 шт:
Мінімальне замовлення: 10
RN202-2-02-1M1 Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: CMC 1.1MH 2A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.717" L x 0.346" W (18.20mm x 8.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.543" (13.80mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.1 mH @ 10 kHz